Unikalne wydruki na płótnie!

Uzyskanie dobrych parametrów drukowanych obrazów jest rzeczą kluczową. Wydruk cyfrowy stopniowo ulega udoskonaleniu i pozwala na uzyskiwanie obrazów o coraz to wyższej jakości. Jest to istotne w kontekście faktu, iż wymagania klientów systematycznie rosną i coraz ciężej jest zaspokoić ich potrzebę odpowiedniego nasycenia barw oraz wysokiej rozdzielczości. Drukowanie na płótnie ulega ciągłemu udoskonaleniu, ze względu na obecność coraz lepszych ploterów oraz materiałów, które pozwalają na osiągnięcie bardzo wysokiej jakości oczekiwanego obrazu.

Wysoka jakość
            Wysoka jakość obrazu jest najważniejszym celem, przed którym stają osoby zajmujące się drukowaniem przeróżnych obrazów. Nie jest to jednak wyłączny "konik" twórców, którzy pragną też odpowiednio zoptymalizować koszty w stosunku do wykorzystywanych metod, aby osiągnąć pełną efektywność. Do wykonania profesjonalnych wydruków na płótnie oczywiście jest potrzebny odpowiedni ploter, który pozwoli na uzyskanie naprawdę wysokiej jakości tworzonego obrazu. Drugim istotnym czynnikiem jest płótno, które powinno się cechować właściwym łączeniem z barwami i skutecznym utrzymywaniem trwałości naniesionej barwy. Jeśli dane płótno zachowuje tego typu parametry, to nie musimy się już o nic więcej martwić.
 

Dobre wydruki
            Dobre plotery, które korzystają z odpowiedniej jakości materiałów, pozwalają na uzyskiwanie wydruków bezzapachowych, suchych i niezwykle trwałych. Lakiery stosowane są w stu procentach bezpieczne i opierają się głównie na wodzie oraz niewielkim dodatku substancji barwiących. Drukowanie na płótnie pozwoli na uzyskanie niebywałej jakości obrazu, co będzie połączone z wyjątkową trwałością obrazu, którego nie trzeba dodatkowo zabezpieczać.